مطالب سایت هر روز بروز میگردد

نقاشی های فوق العاده یک فلج مغزی

بیشتر نقاشی ها روی بوم و با استفاده از مداد و یا قلمو کشیده می شوند البته در این میان افرادی نیز هستند که با استفاده از ماشین های تایپ نقاشی های زیبا خلق می کنند.

"پاول اسمیت" یکی از همین نقاش هایی بود که با کمک ماشین های تایپ نقاشی های بسیار زیبایی را خلق می کرد اما او یک تفاوت بسیار زیاد با باقی افراد داشت آن هم بیماری بود که از بچگی همراه او بود.او در سال 1921 در فلادلفیا به دنیا آمد و از همان بدو تولد با بیماری فلج مغزی دست و پنجه نرم می کرده است و این شرایط باعث شد تا هیچگاه پا به مدرسه نگذارد.

از سن 15 سالگی کار با ماشین تایپ را آغاز کرد و به مرور استعداد خودش را در این کار شناخت و بعد از مدتی توانست نقش های گوناگون کوچکی را طراحی کند. بیشتر نقاشی های او با استفاده از کارکترهای ساده مانند @.*.# و غیره است.او روزانه دو تا سه ساعت برروی نقاشی هایش کار می کرد و برخی از طرح هایش چند هفته ای و برخی دیگر ماه ها زمان نیاز داشت تا تکمیل شود. در طول این چندین سالی که او به این کار مشغول بود صدها نقاشی زیبا خلق کرد.

او در سال 2004 کار با ماشین تایپ را کنار گذاشت و در سال 2007 در یک مرکز نگهداری معلولین درگذشت اما یادگاری های بسیار زیادی از خودش به جای گذاشت.

عکس نقاشی رنگ روغن عکس نقاشی روی شیشه عکس نقاشی کودکان عکس نقاشی ساختمان عکس نقاشی با مداد عکس نقاشی روی بدن عکس نقاشی عاشقانه عکس نقاشی مدرن عکس نقاشی نقاشی سیاه و سفید عاشقانه نقاشی چهره سیاه سفید نقاشی مینیاتور سیاه سفید نقاشی های سیاه سفید نقاشی های سیاه و سفید نقاشی سیاه و سفید نقاشی سیاه سفید عاشقانه طرح نقاشی سیاه سفید نقاشی سیاه سفید نقاشیهای جدید نقاشی جدید فرشچیان نقاشی جدید طرح های جدید نقاشی تکنیک جدید نقاشی تکنیکهای جدید نقاشی سبک جدید نقاشی سبک های جدید نقاشی عکس سیاه سفید جدید عکس سیاه سفید رمانتیک عکس سیاه سفید به رنگی عکس سیاه سفید از چهره عکس سیاه سفید زیبا عکس سیاه سفید چهره عکس سیاه سفید دختر عکس سیاه سفید هنری عکس سیاه سفید عاشقانه عکس سیاه سفید

عکسهای مرتبط

هنر نقاشی با استفاده از خط خطی کردننقاشی های زیبا و طبیعی از چهره افرادنقاشی های فوق العاده یک فلج مغزی نقاشیهای سه بعدی حیرت آورنقاشی های زیبا از کودکاننقاشی های فوق العاده زیبا با استفاده از زغالنقاشی های فوق العاده زیبانقاشی های 3 بعدی باور نکردنینقاشی های خارق العاده دیواری از دایناسورهاجدیدترین و زیباترین نقاشی های خیابانینقاشی های زیبا و دیدنی از هنرپیشه های سینمای ایراننقاشی های دیدنی