مطالب سایت هر روز بروز میگردد

عکس هایی از لوکس ترین خودرو دنیا

عکس هایی از لوکس ترین خودرو  دنیا
عکس هایی از لوکس ترین خودرو  دنیا
عکس هایی از لوکس ترین خودرو  دنیا
عکس هایی از لوکس ترین خودرو  دنیا
عکس هایی از لوکس ترین خودرو  دنیا
عکس هایی از لوکس ترین خودرو  دنیا
عکس هایی از لوکس ترین خودرو  دنیا
عکس هایی از لوکس ترین خودرو  دنیا

مایکل جردن غول و ستاره بسکتبال است که دیگر هر کسی او را می شناسد. پرتاب های از راه دور او که یک راست در حلقه می افتد هیجان را در خون تزریق می کند. هر چقدر پرتاب های او در زمین بسکتبال زیبا و دیدنی است به همان اندازه هم خودروی شخصی اش چشم ها را به خود خیره می کند.
البته باید گفت خیلی از ستاره های دنیا هستند که صاحب چندین خودروی لوکس هستند اما جردن گویا همه سرمایه خود را یک کاسه کرده و تنها یک خودرو خریده! خودروی که به اندازه ۳ خودروی لوکس دیگر ستاره ها می ارزد.
به نوشته اقتصاد ایران آنلاین، مایکل جردن صاحب خودرویی است که شاید کم تر کسی در جهان توان خرید آنرا داشته باشد. مرسدس بنز SLR که با همکاری مک لارن ساخته شده است یکی از خاص ترین خودروهای کمپانی بنز و حتی دنیاست
این خودرو به صورت عمده تولید نمی شود و فقط با سفارش قبلی مراحل ساخت آن کلید زده می شود. قیمت تمام شده این خودرو از ۴۸۰ تا ۵۰۰ هزار دلار متغییر است. اگر با دلار ۱۲۲۶ تومانی هم حساب کنیم قیمت این خودرو به ۶۰۰ میلیون تومان می رسد.
البته باید به یک نکته توجه داشت. در ایران قیمت برخی مدل های پورشه هم ۶۰۰ میلیون تومان است اما پورشه کجا و خودروی مایکل جردن کجا!
نکته اینجاست که قیمت پورشه در ایران به خاطر تعرفه های ۹۰ درصدی واردات خودرو سر به فلک گذاشته است ولی در حقیقت قیمت این خودرو به گرد پای بنز SLR مک لارن هم نمی رسد. بنابراین مایکل جردن بی هیچ حرفی صاحب لوکس ترین خودروی دنیاست.
این خودرو از نظر مشخصات فنی هم بسیار خاص است. موتور این خودرو از نوع کربنی است که تکنولوژیک ترین موتور خودرو به حساب می آید. جردن حدود دو سال پیش سفارش این خودرو را داد و در یک چشم به هم زدن توانست بار دیگر به صدر اخبار رسانه ها صعود کند.
درهای این خودرو به صورت گوش خرگوشی باز و بسته می شود و می تواند در مدت زمان کمتر از ۳ ثانیه از سرعت صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد.
اگر به ظاهر و ساختار این خودرو نگاه کنیم متوجه می شویم که کمپانی دقیقا متوجه سرعتی بودن این خودرو شده است. زیرا طراحی این خودرو به طوری است که در سرعت های بالا از چپ شدن یا گیج زدن فرمان جلوگیری می کند...


لوکس ترین خودرو لوکس ترین خودروها لوکس ترین خودروهای دنیا لوکس ترین خودروی دنیا لوکس ترین خودرو جهان لوکس ترین خودروی جهان لوکس ترین خودروهای جهان عکس بنزهای قدیمی عکس بنز الگانس عکس بنز slr عکس بنز آخرین مدل عکس بنز قدیمی عکس بنزما عکس بنز سواری عکس بنز 2011 عکس بنز s500 عکس بنز اخرین مدل بنز 2011 تصاویر آخرین مدل بنز جدید ترین مدل بنز اخرین مدل بنز 2010 ماشین مدل بنزینی جديدترين مدل بنز مدل بنز مدل های بنز انواع مدل بنز اخرین مدل بنز مدل جدید بنز اخبار جدید بنزین سهمیه جدید بنزین قیمت های جدید بنزین ماشین جدید بنز سهمیه بندی جدید بنزین نرخ جدید بنزین قیمت جدید بنزین تبلیغ جدید بنز محصولات جدید بنز

عکسهای مرتبط

عکسهای خودروی جک جی 5 (j5)عکسهای خودرو دناسریع ترین خودرو های سال 2015 جهانعکسهای نمايشگاه بين المللی صنعت خودرو در اصفهانعکسهای مسابقات موتور سواری در مشهداولین اتومبیل های ساخته شده جهانعکسهای دیدنی از خودروهای پرندهعکسهای خودروی فوق العاده Icona Vulcano ساخت ایتالیاعکسهای خودروی جدید لامبورگینی اتومبيل بتمنعکسهای گلچین از ماشین های خارجی 2013 مدل ماشین های شیک با رنگ زرد قناریعکس های خودروی جدید BMW i8 Sports Concept