مطالب سایت هر روز بروز میگردد

عکسهای دیدنی از خودروهای پرنده

یک از مواردی که سال هاست دانشمندان در حال تحقیق بر روی آن هستند ساخت خودروهای پرنده است. البته در این مدت نمونه هایی نیز این خودروها ساخته شده است. در ادامه با نمونه های اصلی این خودروها که در واقعیت ساخته شده اند و تست آن نیز با موفقیت بوده است آشنا می شوید.

** PAL-V Oneیکی از ایده های بسیار جالب برای خودروهای پرنده را یک طراح هلندی داد که در نوع خود جهشی بسیار بزرگ نامیده می شود. این خودرو به صورت اتوماتیک انرژِی را از چرخ ها به بخش بالگردی این خودرو می رسد. این خودرو همچنین تنها قادر است در ارتفاع 1200 متری از سطح زمین پرواز کند که نیازی به گواهینامه خلبانی نیز ندارد. این خودرو با تولید انبوه می تواند آینده خودروهای پرنده را تغییر دهد.

** Terrafugia Transitionدر سال 2009 این خودروی پرنده اولین پرواز موفق خود را داشته است که از آن زمان تا به حال دائما پیشرفت و به روز شده است و با همه این تغییرات در سال 2012 برای بار دوم توانست پروازی موفق داشته باشد. این خودرو با تغییرات شکلی هوایی به خود گرفته است و دارای قدرت خوبی نیز هست چرا که روی زمین به سرعت 110 کیلومتر بر ساعت و در آسمان نزدیک به 185 کیلومتر در ساعت برسد. البته نکته بد در مورد این خودرو گران بودن آن است چرا که با توجه به لوازمی که دارد از یک لامبورگینی اخرین مدل هم گران تر است.

** Super Sky Cycleاین خودرو پرنده چهره زیبایی ندارد اما قانونی ترین خودروی پرنده ای است که این روزها در دنیا تولید می شود. در سال 2009 برای اولین بار تست شد و موفق شد جواز حضور در آسمان را به دست آورد. این خودرو نیاز به یک گواهینامه موتورسیکلت و البته گواهینامه رانندگی است. در کنار آن قیمت این خودرو نیز به نسبت باقی خودروهای پرنده بسیار ارزان تر و نزدیک به 40 هزار پوند است.

** AVE Mizarدر سال 1971 یکی از شرکت های بزرگ آمریکایی تصمیم رفت خودرویی پرنده بسازد به همین علت یک خودروی فورد پینتو با بال های یک هواپیمای سسنا پیوند خورد تا خودروی پرنده ایجاد شود. این خودرو توانست تست های خاص زمان خودش را بگذراند و دقیقا یک سال قبل از آغاز تولید انبوهش دچار نقص فنی گشت و یکی از نمونه های آن سقوط کرد تا تمام ویژگی ها و تجهیزاتش از بین برود.

** ConvAirCarاین خودروی پرنده برای اولین بار در سال 1946 ساخته و آزمایش شد. در نگاه اول یک هواپیما است که به یک خودرو چسبیده اما باید این نکته را یادآور شد که این قسمت هواپیما قبل جداسازی و جمع کردن بود بدین معنا که هر گاه می خواستید به هواپیما تبدیل می شد. این هواپیما با نمونه اولیه خود 66 پرواز انجام داد و به تولید انبوه نیز رسید ولی هیچوقت به بازار وارد نشد چرا که یکی از نمونه های آن قبل از عرضه به بازار سقوط کرد و چندین کشته داد.
خودروي پرنده خودرو های پرنده خودرو پرنده عکس ماشین پرنده ماشینهای پرنده ماشین پرنده فولکس واگن ماشین پرنده چینی ماشین پرنده لئوناردو داوینچی ماشین پرنده ری برادبری ماشین پرنده داوینچی ماشين پرنده ماشین پرنده اثر ری بردبری عکس ماشین بنز عکس ماشین مازراتی عکس ماشین جنسیس عکس ماشین سنگین عکس ماشین فراری عکس ماشین بوگاتی عکس ماشین عروس عکس ماشین پورشه عکس ماشین خفن عکس ماشین عکس ماشین audi r8 عکس ماشین actyon عکس ماشین azera عکس ماشین aston martin عکس ماشین aud عکس ماشین amt عکس ماشین azera 2012 عکس ماشین ax55 عکس ماشین aod عکس ماشین audi عکس ماشین bmw 325 عکس ماشین bmw318i عکس ماشین bmw اسپرت عکس ماشین bmw z4 عکس ماشین bmw 2012 عکس ماشین bmw 2011 عکس ماشین bmw 320 عکس ماشين bmw عکس ماشین bmw x6 عکسهای ماشین اسپرت عکسهای ماشین بوگاتی عکسهای ماشینهای اسپرت عکسهای ماشینهای اسپرت ایرانی عکسهای ماشین عروس عکسهای ماشین سنگین عکسهای ماشین پورشه عکسهای ماشینهای مدل بالا عکسهای ماشین مازراتی عکسهای ماشین عکس ماشین aod عکسهای ماشین bmw عکسهای ماشین bmv عکسهای ماشین bmw x6 عکس ماشین doj عکس ماشین زانتیا c5 عکس ماشین clo عکس ماشین c30 عکس ماشین های fh عکس های ماشین ford عکس ماشین fh دانلود عکس ماشین hd عکس ماشین اسپرت hd عکس ماشین full hd عکس ماشین ix55 عکس ماشین i30 عکس ماشین l90 جدید عکس ماشین lifan عکس ماشین lifan 620 عکسهای ماشین mvm530 عکسهای ماشین mvm315

عکسهای مرتبط

عکسهای خودروی جک جی 5 (j5)عکسهای خودرو دناسریع ترین خودرو های سال 2015 جهانعکسهای نمايشگاه بين المللی صنعت خودرو در اصفهانعکسهای مسابقات موتور سواری در مشهداولین اتومبیل های ساخته شده جهانعکسهای دیدنی از خودروهای پرندهعکسهای خودروی فوق العاده Icona Vulcano ساخت ایتالیاعکسهای خودروی جدید لامبورگینی اتومبيل بتمنعکسهای گلچین از ماشین های خارجی 2013 مدل ماشین های شیک با رنگ زرد قناریعکس های خودروی جدید BMW i8 Sports Concept