مطالب سایت هر روز بروز میگردد

عکسهایی از یک قبیله آدمخوار

عکسهایی از یک قبیله آدمخوار
عکسهایی از یک قبیله آدمخوار
عکسهایی از یک قبیله آدمخوار
 قبیله آدمخوار
عکسهایی از یک قبیله آدمخوار
عکس قبیله آدمخوار
عکسهایی از یک قبیله آدمخوار
عکسهایی از یک قبیله آدمخوار

در دل جنگل های دست نیافتنی جنوب شرق استان پاپوای اندونزی و در 150 کیلومتری دریای آرافورا، قبیله ای به نام کرووای ساکن است. دنیای مردم این قبیله از دنیای انسان ها جداست. آنها شکارچیانی هستند که همه با هم نسبت های فامیلی دارند و برای زنده ماندن ناچارند هرچه را که دارند با هم تقسیم کنند. قبل از اینکه در سال 1974 این قبیله کشف شود آنها هیچ تماسی با دنیای خارج نداشتند.
افراد قبیله در خانه های درختی زندگی می کنند که ارتفاعی بین 6 تا 12 متر دارند. هرچند ارتفاع بعضی از آنها تا 35 متر هم می رسد. این خانه ها معمولا روی یک درخت ساخته می شوند ولی بعضی از خانه ها بر پایه چند درخت ساخته شده اند. این خانه ها ساکنان خود را از پشه ها، همسایگان مزاحم و (به عقیده افراد قبیله) از ارواح خبیث حفظ می کند. برای ساختن درخت لازم است ابتدا یک درخت محکم و قوی انتخاب شود. سپس قسمت های بالای درخت برداشته می شود. کف خانه از شاخه درست شده و اولین قسمتی است که ساخته می شود. کف را با نخل ساگو می پوشانند. دیوارها و سقف نیز از همین برگ ها ساخته می شود. خانه باید محکم باشد چون تعداد افرادی که در آن زندگی می کنند زیاد است.
تا به حال چندین فیلم مستند و مقاله راجع به زندگی این قبیله تولید شده است. در سال 1993 فیلمی راجع به خانه های درختی و آدم خواری قبیله کرووای ساخته شد.

قبیله های آدمخوار قبیله آدمخواران قبیله آدم خوار قبیله آدمخوارها عکس مارهای آدمخوار عکس انسانهای آدمخوار عکس از آدمخوارها عکس آدمخواران عکس آدمخوار عکس آدمخواری عکس آدمخوارها عکسهای آدمخوار عکسهای آدمخواران فیلم جزیره آدمخوار دانلود فیلم آدم خوارها دانلود فیلم آدمخواران دانلود فیلم آدمخوار فیلم آدمخواران فیلم آدمخواری فیلم جزیره آدمخواران فیلم جزیره آدم خوارها فیلم آدمخوار

عکسهای مرتبط

عکسهای کویر ریگ جن ترسناک ترین کویر ایرانعکسهای جزیر کیش گلچین شدهمدل های تزیین حیاط های کوچک ویلاییعکس از پسران خوشتیپ و خوشگل 2015مدل های جدید تزیین دستمال سفرهعکسهای عملیات کربلای 4 و کربلای 5مدل های جدید کیف لپ تاپ 2015عکسهای دختر مدونا خواننده معروف آمریکاییعکسهای ترمینال صفه اصفهانمدل های جدید کیک عروسی 2015مدل ها قاب فانتزی  تبلت 2015مدل های جدید ساعت دیواری 2015