مطالب سایت هر روز بروز میگردد

عکسهایی از غذاهای چینی

عکسهایی از غذاهای چینی
عکسهایی از غذاهای چینی
عکسهایی از غذاهای چینی
عکسهایی از غذاهای چینی
عکسهایی از غذاهای چینی
طرز پخت غذاهای چینی ,آموزش غذاهای چینی ,دستور پخت غذاهای چینی ,طرز تهیه غذاهای چینی ,انواع غذاهای چینی ,غذاهای چینی و ژاپنی ,غذاهای چینی و کره ای ,غذاهای چینی ها ,غذاهای چینی ,عکس های غذاهای چینی ,عکس انواع غذاهای چینی ,عکس از غذاهای چینی ,عکس غذاهای چینی ,خوراک های چینی ,خوراک نودل چینی ,خوراک رشته چینی ,خوراک سبزیجات چینی ,خوراک مرغ چینی ,خوراک جوجه چینی ,طرز تهیه خوراک چینی ,خوراک چینی ها ,خوراک چینی ,تصاویر غذاهای چینی
عکسهایی از غذاهای چینی
عکسهایی از غذاهای چینی
عکسهایی از غذاهای چینی
عکسهایی از غذاهای چینی

در حالی که خیلی از ایرانیها فکر میکنند مردم چین از حشراتی چون سوسک، عقرب و مارمولک و کرم تغذیه میکنند، واقعیت ماجرا چیز دیگری است و این نوع غذاها هم دیگر در چین منسوخ شده و تنها در محلاتی خاص و به عنوان جاذبه گردشگری میتوان آنها را یافت.
اگر راهی کشور چین باشی و این نخستین‌بار هم باشد که از این کشور دیدن می‌کنی، یکی از نگرانی‌هایی که همان ابتدای راه برایت ایجاد می‌شود این است که «با گرسنگی چه کنم!»
بله! هنوز خیلی از ایرانی‌ها وقتی می‌خواهند درباره غذاهای چینی حرف بزنند از سوسک و عقرب و کِرم و مار و خلاصه خوردنی‌هایی از این دست نام می‌برند! خیلی که بخواهند تخفیف بدهند، غذاهای دریایی را هم به این منو اضافه می‌کنند. البته اینجا هم سعی دارند هیجانش را بیشتر کرده و هشت پا و قورباغه و ... را هم حتما نام ببرند.
این ماجرا آنقدر جدی شده است که من افرادی را می‌شناسم که حتی به دلیل همین حرف و حدیث‌ها و ترس از اینکه در چین غذاهای عجیب و غریب به خوردشان بدهند و آنها هم نفهمند چه خورده‌اند و بعدا که بپرسند «این چی بود که خوردیم؟» به آنها بگویند «سوسک»، از رفتن به این کشور زیبا صرف‌نظر کرده‌اند.
اما حقیقت غذاهای چینی و غذا خوردن در این کشور با آنچه در اذهان عمومی مردم ما جا افتاده است، فرق دارد.
آنچه در این گزارش آمد، تنها تصویری از برخی عادات غذایی چینی‌ها بود که اتفاقا این بخش از آن در کشور ما پررنگ جلوه کرده و بعضا از حقیقت هم فاصله گرفته است. آنچه به طور غالب به عنوان غذا از سوی چینی‌ها مصرف می‌شود نه سوسک است، نه ملخ و نه هیچ چیز عجیب و غریب دیگری، ولی آنها به شدت به غذاهای دریایی علاقه دارند و این روزها هم که فست‌فودها چینی‌های جوان را که زندگی‌شان وقف کار است، به خود جلب کرده است .

طرز پخت غذاهای چینی آموزش غذاهای چینی دستور پخت غذاهای چینی طرز تهیه غذاهای چینی انواع غذاهای چینی غذاهای چینی و ژاپنی غذاهای چینی و کره ای غذاهای چینی ها غذاهای چینی عکس های غذاهای چینی عکس انواع غذاهای چینی عکس از غذاهای چینی عکس غذاهای چینی خوراک های چینی خوراک نودل چینی خوراک رشته چینی خوراک سبزیجات چینی خوراک مرغ چینی خوراک جوجه چینی طرز تهیه خوراک چینی خوراک چینی ها خوراک چینی تصاویر غذاهای چینی

عکسهای مرتبط

عکسهای کویر ریگ جن ترسناک ترین کویر ایرانعکسهای جزیر کیش گلچین شدهمدل های تزیین حیاط های کوچک ویلاییعکس از پسران خوشتیپ و خوشگل 2015مدل های جدید تزیین دستمال سفرهعکسهای عملیات کربلای 4 و کربلای 5مدل های جدید کیف لپ تاپ 2015عکسهای دختر مدونا خواننده معروف آمریکاییعکسهای ترمینال صفه اصفهانمدل های جدید کیک عروسی 2015مدل ها قاب فانتزی  تبلت 2015مدل های جدید ساعت دیواری 2015