مطالب سایت هر روز بروز میگردد

طولانی ترین رکوردهای جهان

بسیاری از رکوردهای دنیا مانند طولانی ترین زمان ازدواج، طولانی ترین رود دنیا و ... در زمره رکوردهای طولانی ترین ها ثبت می شوند. این رکوردها همیشه در میان جالبترین رکوردهای دنیا قرار داشته اند.

طولانی ترین زوج زندهازدواج هایی که با تفاهم باشند همیشه بادوام می مانند اما برای اینکه طولانی باشند نیاز به عمر طولانی زوج ها نیز دارد. "هربرت" و "زلمیرا فیش" از اهالی کالورینای شمالی نزدیک به 88 است که با یکدیگر زندگی می کنند. زلمیرا 104 ساله و همچنین هربرت 107 سال سن دارد. آن ها همچنین نزدیک به 50 سال است که خانه خودشان را عوض نکرده اند.

باسابقه ترین گارسون دنیا


گارسون ها معمولا از میان جوانان انتخاب می شوند اما "آنجلو کاماراتا" کسی است که نزدیک به 77 سال پیشخدمت در رستوران بوده است و نامش را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رسانده است. او در این مدت در یک رستوران کوچک کار می کرده است که بعدها آن را خریده ولی بازهم به کار پیشخدمتی مشغول بود. او البته در سال 2009 و در سن 95 سالگی تصمیم گرفت باز نسشته شود.

بلندترین سخنرانییکی از عجیب ترین رکوردهایی که در دنیا به ثبت رسیده است طولانی ترین زمان سخنرانی است. "لویس کولت" فرانسوی توانست بعداز 124 ساعت سخنرانی بدون وقفه رکورد بلندترین سخنرانی دنیا را ازآن خودش کند. او در این مدت تنها در مورد نقاشی های سالوادور دالی اسپانیایی سخنرانی کرد. این مرد 62 ساله به مدت 5 روز و 4 شب کاملا بیدار بود تا بتواند این کار را به اتمام برساند.

طولانی ترین مدت روشن بودن لامپاین رکورد نیز یکی دیگر از رکوردهای جالب در کتاب گینس است. در یکی از ایستگاه های آتش نشانی در کالیفرنیا لامپی روشن است که رکورد دار طولانی ترین مدت روشن بودن است. این چراغ در سال 1902 روشن شده است و این روزها تقریبا 111 سالگی خود را جشن می گیرد. بسیاری از اتش نشان هایی که از این ایستگاه باز نشسته شده اند با این لامپ خاطرات مختلفی دارند و همچنان به آن سر می زنند.

طولانی ترین قطعی برقدرسال 1998 رکورد طولانی ترین قطعی برق به شهر آیوکلند در نیوزیلند رسید. این شهر که تنها با دو کابل بسیار قوی روشن می شد دچار مشکل پوسیدگی شد و این مورد در پی خود قطع کلی برق ر ا به همراه آورد. این شهر نزدیک به 5 هفته یا 66 روز بدون برق بود. در آن زمان نزدیک به 7500 شغل از بین رفت و همچنین نزدیک به 156 میلیون دلار نیز خسارت به این کشور وارد شد.

طولانی ترین زمانی بازی رایانه ای"اوکان کایا” جوان ۲۸ ساله ای است کە توانست با انجام بازی تازه "ندای وظیفه” بە مدت ۱۳۵ ساعت و ۵۰ دقیقه و بدون استراحت رکورد بازی های رایانه ای را بە نام خودش بە ثبت برساند. او برای به ثبت رساندن این رکورد تنها برای استراحت های کوتاه و غذا مکث می کرد.
رکورد گینس رکورد گینس روپایی رکورد گینس 2011 رکورد گینس 2012 رکورد گینس جدید رکورد گینس دانلود رکورد گینس ایران رکورد گینس طناب زنی رکوردهای گینس 2011 ركورد گينس رکورد گینس روپایی رکورد گینس ركورد گينس رکورد گینس 2011 رکورد گينس رکورد گینس 2012 رکورد گینس جدید رکورد گینس دانلود رکورد گینس ایران رکورد گینس طناب زنی رکوردهای گینس pdf کتاب رکوردهای گینس pdf رکورد گینس 2012 رکورد گینس 2013 رکورد گینس 2011 رکوردهای جهانی گینس 2011 رکوردهای گینس 2011 رکوردهای گینس 2010 رکوردهای گینس 2012 ركورد هاي گينس 2011 جدیدترین رکورد گینس 2012 رکورد های گینس سال 2012 رکورد های دنیای فوتبال رکورد لیفت دنیا رکورد اسکات دنیا رکورد روبیک دنیا رکورد داران دنیا رکورد پرتاب دیسک دنیا رکورد وزنه برداری دنیا رکورد پرش طول دنیا رکوردهای دنیا گینس زیباترین گینس ویکیپدیا گینس ایرانی گینس.ir گینس کتاب گینس رکورد گینس زیباترین دختر گینس ایران گینس چیست گینس کتاب رکوردهای گینس pdf دانلود کتاب گینس pdf 2012 دانلود کتاب گینس pdf رکوردهای گینس pdf گینس 2013 گینس 2012 گینس 2011 رکوردهای گینس 2010

عکسهای مرتبط

عکسهای کویر ریگ جن ترسناک ترین کویر ایرانعکسهای جزیر کیش گلچین شدهمدل های تزیین حیاط های کوچک ویلاییعکس از پسران خوشتیپ و خوشگل 2015مدل های جدید تزیین دستمال سفرهعکسهای عملیات کربلای 4 و کربلای 5مدل های جدید کیف لپ تاپ 2015عکسهای دختر مدونا خواننده معروف آمریکاییعکسهای ترمینال صفه اصفهانمدل های جدید کیک عروسی 2015مدل ها قاب فانتزی  تبلت 2015مدل های جدید ساعت دیواری 2015