مطالب سایت هر روز بروز میگردد

زیباترین گل ها در جهان

گل ها می توانند احساس بسیار خوبی را به ما القا کنند و در همین حال می توانند آرامش خاصی را بدهند. دلیل اصلی این آرامش را می توانیم زیبایی گل ها بیان کنیم. حال اگر زیباترین گل های دنیا را در دست داشته باشیم حسی به ما دست خواهد داد که شاید تصورش را هم نکنیم.

شکوفه گیلاسیکی از زیباترین گل های دنیا شکوفه گیلاس است. این گل به قدری زیبا است که در ژاپن هر ساله به خاطر آن جشنواره ای برگزار می شود. این گل که مخصوص فصل بهار است دارای رنگی صورتی با رگه های سفید است. این گل ها هنگامی که روی درخت هستند زیبایی وصف ناشدنی دارند.

گل اختراین گل یک شکوفه بسیار زیبا دارد و در کنار آن برگ های این گل نیز بسیار زیبا هستند. این گل به عنوان یکی از گل های محبوب باغبان ها شناخته می شود و در رنگ های متفاوت و بسیار زیادی وجود دارد که زیباترین آن رنگ زرد و قرمز است.

پرنده بهشتیاین گل که از جمله گل های همیشه بهار است به صورت بومی در آفریقای جنوبی رشد می کند. این گل با توجه به حالت خاصی که دارد و بیشتر به شکل یک پرنده می ماند به پرنده بهشتی معروف شده است. در کنار این نام به این گل در آفریقای جنوبی گل جرثقیلی هم گفته می شود.

Calla Lilyاین گل در حالی که در میان زیباترین گل های دنیا قرار دارد به عنوان یکی از سمی ترین آن ها نیز شناخته می شود. تمام برگ ها و ساقه این گل حاوی سمی خاص است که می تواند بیشتر حشرات و همچنین کودکان را از پای در آورد.

گل های قلبییکی از منحصر به فردترین گل های دنیا همین گل های قلبی هستند. این گل ها که بیشتر شبیه قلب های تیر خورده هستند در باغ های سایه دار رشد می کنند. این گل ها در رنگ های صورتی، قرمز و سفید وجود دارند و در فصل بهار رشد می کنند.

ارکیدهارکیده ها گونه های بسیار زیادی دارند و همگی آن ها به نوعی از جمله زیباترین گل های دنیا شناخته می شوند. اما زیباترین گونه این گل " Dendrobium" است. این گل از چندین گل روی یک ساقه تشکیل شده است و از آن به عنوان یک گل جادویی یاد می کنند.
عکس گل عکس گلشیفته فراهانی عکس گل رز عکس گل های زیبا عکس گلشیفته عکس گل لاله عکس گل نرگس عکس گل برای تبریک تولد عکس گل یاس عکس گل سرخ عکس گل رز عکس گل های زیبا عکس گل لاله عکس گل نرگس عکس گل برای تبریک تولد عکس گل یاس عکس گل سرخ عکس گل نیلوفر عکس گل ارکیده عکس گل شقایق دانلود عکس گل full hd عکس گل hd عکس گل با کیفیت hd دانلود عکس گل hd دانلود عکس گل full hd عکس گل png عکس گل 2013 عکس دسته گل عروس 2012 عکس دسته گل عروس 2011 عکسهای گل دربی 74 عکس گل های دربی 74 عکس گل 92 گل زیبا گل زیبا برای تولد گل زیبا تصویر گل زیبا عکس گل زیبای من گل زیبا رز گل زیبا و متحرک گل زیبا و رویایی گل زینتی عروس گل زینتی گرمسیری گل زینتی زنبق گل زینتی ارکیده گل زینتی حسن یوسف گل زینتی مرجان گل زینتی چیست گل زینتی نرگس گل زینتی

عکسهای مرتبط

عکسهای کویر ریگ جن ترسناک ترین کویر ایرانعکسهای جزیر کیش گلچین شدهمدل های تزیین حیاط های کوچک ویلاییعکس از پسران خوشتیپ و خوشگل 2015مدل های جدید تزیین دستمال سفرهعکسهای عملیات کربلای 4 و کربلای 5مدل های جدید کیف لپ تاپ 2015عکسهای دختر مدونا خواننده معروف آمریکاییعکسهای ترمینال صفه اصفهانمدل های جدید کیک عروسی 2015مدل ها قاب فانتزی  تبلت 2015مدل های جدید ساعت دیواری 2015